KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6194254

nr 619 4254

Kopparstick

+ Etsning, 32x23 & 55x65

Kondition: 1 med skadat glas, Fuktskador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2010
kl 18:29:51

18/1 13:33:41 1      Vinnande bud